EVDE KALEMTRAŞ İŞİ YAPMA

*

EVDE KALEMTRAŞ İŞİ YAPMA

2016 yılında bir çok dar gelirli aileler artık evde ek iş yaparak aile bütçesine destek olmaktadır. Evinizde farklı tarzlarda evde ek iş imkanını yaparak aile bütçenize destek olabilir ve para kazanabilirsiniz. Evinizde para kazanmak istiyorsanız Evde KalemTraş İşi 2016 işi tam size göre bir iştir. Evde KalemTraş İşi 2016 hakkındaki bilgileri sizler için makalemizde anlattık.

Evinizde boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirmek istiyorsunuz evinizde evde ek iş yapabilirsiniz.Evinizde bir çok evde ek iş imkanı vardır. Dar gelirinizi kurtarmak ve ailenize biraz da olsa destek olmak istiyorsanız oturduğunuz yerden çalışarak para kazanmak artık mümkündür.

Evinizde günlük hayatta sürekli kullandığınız çocuklarınızın sürekli kalem kutusunda bulunan ve ofis malzemelerinin temeli olan kalemtraşların montajını firmalar tehlikeli olduğu için makinelere zarar vermesinden dolayı el işçiliği insan gücü ile yapılmasını sağlıklı görmüştür.

Bunun için de evlere ev hanımları evde ek iş olarak sağlamaktadır. Evinizde istediğiniz tarzda ve kolaylıkla evde ek iş imkanı seçebilir ve aile bütçenize destek olabilirsiniz. Evde KalemTraş İşi veren firmaların siz ev hanımları için sağladığı Evde KalemTraş İşi 2016 için gerekli olan bütün malzemeleri firma sizlere göndermektedir. sizlerden istenilen bir yapım şemasına uyarak kalemtraşları montajlarını yapmanız istenmektedir.

Bunun oldukça zevkli bir iş olduğu söyleyen bayanlara firma aylık olarak 7000 adet kalemtraş montajı yapmasını istemektedir. bunun içinde firma ev hanımlara destek amaçlı verdiği evde ek iş için aylık olarak 1600 türk lirası sağlamaktadır.

Oldukça zevkli ve kolay bir evde ek iş imkanı olan Evde KalemTraş İşi 2016 yı ister tek başınıza ister de yakın arkadaşlarınız hatta aileniz ile birlikte grup şeklinde yapabilir ve evde geçirdiğiniz boş zamanları para ya çevirebilirsiniz. Bunun sayesinde evinizde aileniz ile dar gelirinizi kurtarmış olursunuz. Bu işi yapmak isteyenler yorum kısmına mail adreslerini yazabilirler.

Bir önceki yazımız olan EVDEN KALPLİ GECE LAMBASI YAPMA İŞİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sponsorlu bağlantılar

*****************

Sponsorlu bağlantılar

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir