Ücretsiz Star Wars Oyunu Geliyor!

Electronic Arts’ın iptal ettiği Star Wars Battlefront 3 ardından oyunun hayranları yeni bir oyun geliştirilmeye başladı. Detaylar haberimizde.

Electronic Arts‘ın en çok sevilen oyunları arasında yer alan Star Wars serisinin iptal edilen projesi Star Wars Battlefront 3, oyunun hayranları tarafından Galaxy in Turmoil adıyla geliştirilmeye başlandı.

Oyunun sevenlerinin kurduğu Frontwire Studios‘un geliştirme sürecine başladığı Galaxy in Turmoil, firmanın kendi sitesinden yaptığı duyuru ile açıklandı. Geliştirilen yeni oyunda Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılıyor ve diğer Star Wars oyunlarındaki grafik ve kalite bu oyunda da ortaya çıkarılmak isteniyor.

Ücretsiz Star Wars Oyunu Geliyor!

Oyunun çıkış haberinin dışında en dikkat önemli ve dikkat çekici yanıysa tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürülecek olması.

Firmanın yaptığı açıklamanın detayında, oyunun resmi olarak Steam’de onaylandığı ve dağıtım anlaşmasının imzalandığı söyendi. Geliştirilen yeni oyun lisanslı olacağı için Frontwire’ın Disney tarafından bir ödeme alıp almayacağıysa söylenmedi.

Oyunun ne zaman hazır olup, piyasaya sürüleceğiyse merak ediliyor.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir