Pierre Cardin Halı’dan Cıvıl Cıvıl Vespa Serisi

Pierre Cardin Halı 2016-2017 modelleri fiyatları ile birlikte detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz değerli Pierre Cardin Halı hayranları. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde markanın Pierre Cardin Halı Optimiste Koleksiyonu ve Pierre Cardin Halı Otantik Koleksiyonunu sizler için incelemiş ve sayfalarımzıda beğenilerinize sunmuştuk. Bu sayfamızda ise yine yepyeni bir Pierre Cardin Halı koleksiyonu ile huzurlarınızdayız. Sizler için bu sayfamızda Pierre Cardin’in Vespa koleksiyonunu detaylı olarak inceliyoruz.

Pierre Cardin Halı yeni sezon modelleri arasında yer alan Vespa koleksiyonu sımsıcak, rengarenk ve neşeli bir seri… Pierre Cardin Halı tasarımcıları Akdeniz güneşinin sarısını, denizlerin maviliğini ve hayatın bin bir rengini Vespa koleksiyonunda bir araya getirmişler.

Vespa koleksiyonun teknik detaylarına gelecek olursak, tıpkı Otantik ve Optimiste koleksiyonlarında da olduğu gibi bu seride “Tozum Az” özellikli. Bu özellik Pierre Cardin Halı’nın, halılara uyguladığı özel işlem sayesinde tozuma ve tüylenmeyi %65 oranında azaltarak, bu sorunu geride bırakıyor.

Pierre Cardin’in Vespa koleksiyonunun fiyatlarına gelecek olursak… Efendim 200×290 ebatlarındaki 5,8 metrekare en büyük Vespa halı üzerinde 958,00 TL fiyat etiketi taşımakta. Oturma odası için 160×230 ebatında ki 3,68 metrekare Vespa Halı için 608,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Fiyat bilgilerini de verdikten sonra geldik işin en zor yanına. İşin en zor yanı hangisi deseni seçeceğinize karar vermek, zira hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde yer alan görsel örneklerde de göreceğiniz üzere o kadar etkileyici desenler var ki karar vermek neredeyse imkansız. Vespa koleksiyonunun desenleri arasından seçim yaparken sizlerde muhtemelen zorlanacaksınız….

PİERRE CARDİN HALI VESPA KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Halı’dan Hiç Bir Yerde Göremeyeceğiniz Desenler başlıklı makalemizde optimiste ve pierre cardin hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir