Evde Biberon Paketleme İşi

Ek İş İlanları

By Emrecan | Ağustos 18, 2016

Evde Biberon Paketleme İşi

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Çoğu insan evden ek iş yaparak aile bütçesine ek gelirde bulunmaktadır. Evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmanın bir çok yolu vardır. Bunlardan birisi de Evde Biberon Paketleme İşi de bunlardan biridir. Evde Biberon Paketleme İşi ile siz de ek gelir kapısını aralayabilirsiniz. Peki Evde Biberon Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Biberon Paketleme İşi ile ne kadar kazanılır? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Biberon Paketleme İşi oldukça basit bir iştir. Toplu bir şekilde gelen biberon gövdeleri ve başlıklarını önce montajlıyorsunuz. Daha sonra başka bir kutuda gelen biberon kutularına biberonu koymanız istenmektedir. Bu iş için el çabukluğunuzun olması sizin avantajınıza olacaktır. Evde Biberon Paketleme İşi yapmaya karar verdiğinizde ve firmamızın da sizinle iletişime geçtiği takdirde aylık kazancınız 2400 Türk Lirası olacaktır.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kulak Tıkacı Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. tuğba dedi ki:

    merhaba adana syhanda oturyrm evde çalışmaya ihtiyacm var inşallh dönersiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir