Evde Hasır Sepet Yapım İşi

*

Evde Hasır Sepet Yapım İşi

Bu yazımızda, Evde Hasır Sepet Yapım İşi nin nasıl yapılabildiğine, bu işin kimler tarafından yapılabileceğine ve bu işi veren firmaların kim olduğuna dair bilgileri sizleri vereceğiz. Hasır sepetinin ne olduğunu bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz ama yine de hazır sepetinin ne olduğuna dair bilgiler verelim.
Özellikle bağ bahçe işlerinde, toplamış olduğunuz meyveleri ve sebzeleri içerisine koymak için kullanılan eşyadır. Farklı alanlarda kullanılabilir ama genel olarak bu amaç için kullanılıyor. Şimdi sizler ile bu işi kimlerin yapacağına değinelim.

EVDE HASIR SEPET YAPIMI İŞİ YAPABİLİR MİYİM?

Bu işi genellikle yaş olarak biraz ilerlemiş kişiler yapabilir, çünkü önceden bu tür sepetler çok kullanılmaktaydı ve kullanıldığı gibi kişiler bu sepetlerin tasarımını kendileri yaparlardır. Bu sebepten dolayı yaşı ilerlemiş kişilere değindik. Günümüzde bu tur el işlerinin öğrenilmesi çok basittir. Bildiğiniz gibi internet üzerinden her türlü konu hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.

Hasır sepet yapımı, diğer işlere göre biraz daha zor olsa da kazancı diğer işlere göre fazladır. Örneğin, firmalar bu ürünü 15-20 Türk Lirası civarında satıyorsa, size de bir sepet için 5-10 Türk Lirası arası fiyat verebilir. Bu bağlamda aylık kazancınız günlük 9 tane yaptığınız takdirde aylık geliriniz 2700 TL olacaktır. Bu fiyatlar firma ile yaptığınız anlaşmaya göre değişebilir.

EVDE HASIR SEPET YAPIMI İŞİ NASIL YAPILIR?

Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Evde Örgü Kemer Yapma İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sponsorlu bağlantılar

*****************

Sponsorlu bağlantılar

You may also like...

1 Response

  1. SELMA ALTUN dedi ki:

    lüleburgaz karaağaç köyünde ikamet etmekteyim 25 kişilik bayan ekibim var sepet örme işini 10 yıl yaptım baba mesleği bu işe talibim bize verirseniz sevinirim bu işe ihtiyacımız var vereceğiniz hangi iş olursa olsun temiz ve zamanında teslim edilir ilginize şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir