DÜŞ BAHÇEM ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

dus-bahcesi-orgu-modelidus-bahcesi-orgu-modeli

Ana sayfadan en son siteye eklenen çalışmalara bakabilir Resimli ve Videolu anlatımları görebilirsiniz. Beğendiğiniz çalışmaları Facebook ve diğer Sosyal Ağlarda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz

Düş Bahçem Örgü Modeli-Düş Bahçesi Örgü Modeli Videolu anlatımı ve Çiçekli Kız Bere Modeli ile farklı Örgülerde

dus-bahcem-cicekli-orgu-kiz-beredus-bahcem-cicekli-orgu-kiz-bere

de çok yakışan oldukça güzel ve Kışlık Örgü Modelleri için uygun bir Şiş Örneği.

İki tarafı farklı modelde olan Düş Bahçem Örneği Şiş ile Bebek Battaniyeleri için Kabarık örgü deseni ile çok yakışan bir Örnek.

Örgü Düş Bahçem Modeli Kalın bir örnek oluğundan Kışlık Örgü Giysilerde hatta Erkeklere yapılan Örgüler ve Atkılar da,Örgü Yelek ve Hırkalarda,Kazaklarda çok amaçlı kullanılan bir Örgü Modeli.

Daha Zarif Şiş Örnekleri için burada Ceylan Kirpiği Modeli Şiş işi Örgü yapılışına bakabilir daha örnekli ve özellikle Bayan Örgüleri için düşünebileceğiniz bir model.

Şallar için Tığ Örgü Modelleri istekleri için Emel hanım Başından sonuna Anlatılan 3 Boyutlu Gelin Şalı yapımı burada detayları ile nasıl Şal Örülür? görebilirsiniz.

dus-bahcem-orgu-modelidus-bahcem-orgu-modeli dus-bahcem-orgu-modeli-sis-isidus-bahcem-orgu-modeli-sis-isi dus-bahcem-orgu-bere-modelidus-bahcem-orgu-bere-modeli

Düş Bahçem Örgü Yapımı
[embedded content]
Düş Bahçem Örneği ile Bere Yapılışı
[embedded content]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir