2017 Trend Saç Renkleri

2017 trend saç renkleri neler biliyor musunuz? İşte sizler için ModaÇilek ekibi olarak trend saç renklerini derledik.

Bir kadının güzelliğine güzellik katan, güzelliğinin tamamlayıcısı olan hiç şüphesiz saçlarıdır. Saç renginiz sizi olduğunuzdan daha çekici gösterebilir. Tabi olduğunuzdan daha kötü de gösterebilir. Bu nedenle saçlarınız sizinle uyum içinde olmalıdır ki doğal bir görünüm kazandırsın.

2017 Trend Saç Renkleri

Dumanlı Sarı

Sarı renk benim vazgeçilmezim diyorsanız dumanlı sarı rengi tam size göredir. Olduğunuzdan daha doğal sarı saçlar için kesinlikle denemelisiniz.

Yoğun Kahverengi

Kahverenginin bitmeyen bir modası var. Renginin asaletinden olmalı ki bu yılda çoğu kişi tarafından denenmiş ve olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

Bakır Kızılı

2017’nin trend renkleri arasında kendine yer bulan bakır kızılı, özellikle beyaz tenlilerin yoğun bir şekilde tercih ettiği rengimizi denemek için tam zamanı.

Boyutlu Platin Sarısı

Klasik platin sarıdan bıktım. Daha doğal bir görünüm istiyorum diyorsanız bu renk tam size göre. Bu renk beklentilerinize yanıt verecektir.

Bir önceki yazımız olan Kepekli Saçlara Doğal Çözümler başlıklı makalemizde kepek, saç bakımı ve sağlık hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Güncelleme Tarihi:10/02/17

Bu yazı 14 kere okundu.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir