Evde Polimer Kil işi

Sponsorlu Bağlantılar

Evde oturduğunuz yerden para Kazanma  devri artık başladı diyebilirim. Çünkü evinizde bir çok hobiyi para kazanmak için tercih edebilirsiniz. Bunun için tek yeterli olacak şey kendinizin hangi alanda daha iyi olduğunuzu bilmenizdir. Yeni bir iş imkanı olan ve bir çok ev hanımının tercih edebileceği Evde Polimer Kil işi  tıpkı kokulu taş ta olduğu gibi desen kalıplarını kullanarak yapılan işlemdir. Sadece bu işi farklı kılan kullanılan malzemelerdir. Bu sayede ürün daha sağlıklı olmaktadır.

Evde Polimer Kil işi

Evde Polimer Kil işiEvde Polimer Kil işi

Polimer kil işi son zamanlarda hızlı bir yükselişe geçmiştir. Çünkü bu iş sayesinde bir çok ev hanımı ek gelir elde edebileceklerini anladılar. Polimer kili tasarlamak için kullanacağınız malzemeler oldukça fazla tutacak malzemeler değildir. Yeni bir iş olduğu için sosyal medyalar da gerek başka platformlarda bu ürünler oldukça merak uyandırdığı için satış kapasitesi oldukça yüksektir. Peki bu Evde Polimer Kil işi  nedir nasıl yapılır diyorsanız size anlatmak isterim.  Yine sizlerle bir hobiyi, nasıl işe dönüştürebiliriz isimli yazımızın ikinci sayısındayız.  Bu kez polimer kil ile neler yapabilir, bundan gelir elde edebilir miyiz ve nasıl satabiliriz? Bunlar hakkında konuşuyor olacağız.

Polimer kil aslında nanoteknoloji ile ortaya çıkan istediğimiz şekli vererek markasının önerisi doğrultusunda 30-45 dk boyunca 130-145°C’de fırında ısıtılarak tamamen sertleştirilebilen ve bir madde. Bu Madde ile Neler yapabiliriz? İstenilen niteliklerde; * Yüzük, Kolye, Küpe vb. Aksesuarlar ,Hayvan Figürleri ,Karakterler,Bitki/Çiçek Şekilleri ,Küçük Heykeller ,Anahtarlıklar ,Tütsü Kapları ,Küllükler…şeklinde uzatıp giden bir liste var önümüzde, Aslında bir çok evde yapılabilecek işler arasında en kolay ve keyif verici işlerden birisi. Gelin detaylara inelim.

Evde Polimer Kil işi Nasıl Yapılır?

Neler gerekli? Polimer Kil Kesici/Delici Alet(ler) Şekil verici objeler (Düzeltmek için kaşığın arkası gibi) El becerisi Bolca gözlem (Şekillerin belirginliği ve detayları için gerekli.) İşte bunların yanına birde ne yapacağımızı ekledik mi, alın size evde kendi kendimize yaratabildiğimiz bir iş imkanı. Satışını yine aynı şekilde:  Facebook Hesabımızda *Instagram Hesabımızda *Satış pazarlama uygulama ve sitelerinde. El Sanatları ürünlerinin satışının Belediye tarafından izin verildiği sahada. *Pazarda. *Mahallede, *Elden ele, kulaktan kulağa duyularak.. Gibi onlarca çeşit satış alanımız var. İsterseniz biraz polimer kil alıp deneyerek yapabilirliğinizi ve işin devamının olup olmadığını kontrol etmiş olursunuz.

Bir çok insan en becerisini  yüksek olduğunu söyler ama hangi konuda iyi olduğu bilmesi için bunları denemesi gerekmektedir. Sadece para kazanmak için yapacağınız iş severek yapılan iş ile aynı seviyede verimli olmaz. Eğer kendinize güveniyor ve bu iş tam bana göre diyorsanız bu iş sayesinde istediğiniz paraları kazanabilirsiniz. Sizde evde geçen boş zamanlarından sıkıldıysanız ve bir şeylerle uğraşıp para kazanmak istiyorum diyorsanız size sunduğumuz iş imkanını değerlendirebilirsiniz. Hem bu sayede evinizin giderlerini karşılarken bir yandan da sahip olduğunuz iş sayesinde paranızı kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Örgü Sepeti işi başlıklı makalemizde Evde Örgü Sepeti işi nedir, Evde Örgü Sepeti işi veren firmalar ve Evde Örgü Sepeti işi veren kişiler hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir