Adana Reklam Tişört Baskı

Tişört, yaz günlerinin vazgeçilmez giysilerindendir. Yaz aylarında bir kot bir tişört giyip atarız kendimizi dışarıya. Hem şık hem modern hem de inanılmaz kolaylık sağlayan bir kombindir. Adana Reklam firması olan Ms Reklm tişört baskı işlerinizi alışıla gelmişin dışında tamamen kendi zevkinize göre dizayn edilmiş, istediğiniz her turlu resmi, karakteri, yazıyı baskılayabileceğiniz çeşitlilikte tişörtleri dolabınıza katıyor. Bu kadar sıklıkla kullandığımız tişörtlere hem kendi zevkimizle hazırlanıp hem de piyasadaki bilindik markaların aksine çok daha ucuza mal ederek sahip olmak oldukça büyük bir avantaj. Hayatınızdaki en önemli anları, sevdiğiniz insanları, tuttuğunuz takımın armasını, şarkı sözlerini, bir çizgi film karakterini, hayranı olduğunuz ünlüyü, yaşadığınız şehrin simgesi resimleri, adınızı, çevreye vermek istediğiniz bir mesajı ve hayalini kurduğunuz daha birçok görseli üzerinizde taşıyabilirsiniz.


Adana tişört baskı seçmiş olduğunuz resimleri, doğaya zarar vermeyen çevre dostu boyalar kullanarak hazırlar. Baskı için kullanılan tişörtlerimiz de kaliteli kumaşlardan üretilir. Üretim aşamasında çalışanlarımız dikkat ve özenle çalışırlar. Sadece kendiniz için değil sevdikleriniz içinde harika bir hediye seçeneğidir. Her zaman sizi yanında görmek isteyecek sevdiklerinizi bu harika tişörtlerle mutlu edebilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği çizgi film kahramanlarıyla hazırlattığınız sevimli tişörtlerle de onları şımartabilirsiniz. Annenize unutulmaz bir anneler günü yasatabilir, babanızı torununun fotoğrafıyla hazırlanmış bir tişörtle gülümsetebilirsiniz. Yani özel günlerinizde ne hediye alsam diye düşünmeyi artık bir kenara bırakın.

Adana Reklam firması Ms Reklam Adana tişört baskı için seçilen resimleri photoshop veya buna benzer herhangi bir bilgisayar programı ile büyüterek renk ayarlarını yapar. Bu uygulama oldukça önemlidir çünkü resimler büyüdükçe renk ve görüntü kalitesi düşer. Canlı ve gerçekçi bir görüntü için color ayarı şarttır. Kusursuz bir görsellik için programcılarımız titizlikle çalışır. Kendi tasarladığınız tişörtlerinizde her turlu resmi sublimasyon yöntemiyle baskılıyor, kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler hazırlıyoruz. Kumaşlarımız yüzde yüz pamuk, kullandığımız boyalar cilde zarar vermeyen doğal boyalardır. Sizde vakit kaybetmeden kendi tişörtünüzü kendiniz tasarlayın, ayrıcalıklı ve fark edilir hediyeler hazırlayıp kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edin. Tişort baskı işlemleri artık Adana’da çok daha kaliteli ve uygun fiyata yapılıyor.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir